Krakowskie lotnisko szykuje się na przyjęcie delegacji


Mariusz Michałowski. Susz

200 tys. euro czeka na innowacyjnego przedsiębiorcę


Czy wiesz, że… Do 200 tys. euro dotacji ze środków unijnych mogą otrzymać początkujący przedsiębiorcy, którzy chcą założyć innowacyjną firmę - informuje Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum z Katowic. ...

Łódź. Projekt Gehry'ego będzie kosztował ok. 450 mln zł


Aż cztery z pięciu tytułów nominowanych do Independent Spirit Awards w kategorii \\\\\\\"najlepszy film roku\\\\\\\" miało swoją premierę na festiwalu w Sundance.

Spółka Bio Inventions zadebiutowała na NewConnect


Warszawska giełda pracuje zgodnie z harmonogramem. Na parkiecie NewConnect pojawił się pierwszy debiutant w tym tygodniu. Do piątku włącznie przybędzie jeszcze czterech: po dwóch na NewConnect i na rynku głównym GPW

W czwartek nie wyjedzie 46 pociągów Przewozów Regionalnych


W czwartek nie wyjedzie na tory 46 pociągów międzywojewódzkich Przewozów Regionalnych - poinformował PAP rzecznik przewoźnika Piotr Olszewski. Nie będą one kursować do odwołania.

Rosja zainwestuje w energetykę Turcji 25 mld dol.


Rosja zainwestuje w Turcji we wspólne projekty energetyczne 25 mld dol. - przewidują umowy podpisane w czasie wizyty prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa w Ankarze.

Sygnity zaciśnie pasa, aby wyjść na prostą


Krajowy potentat informatyczny Sygnity pod wodzą nowego prezesa Norberta Biedrzyckiego tnie koszty zatrudnienia, konsoliduje grupę i szuka nowych źródeł przychodów. Celem jest wyjście na plus już w przyszłym roku

Xevin Lab - nowy inkubator dla przedsiębiorców


Rozpoczął działalność Xevin Lab, nowy inkubator projektów technologicznych i internetowych

Fiński minister finansów: Kryzys może dotknąć Hiszpanię i Portugalię


Minister finansów Finlandii Jyrki Katainen powiedział w środę w rozmowie z fińską telewizją MTV3, że jego zdaniem wciąż istnieje ryzyko, iż greckie problemy finansowe mogą przenieść się na Hiszpanię czy Portugalię.

Szwedzkie konsorcjum chce przejąć Volvo


Jak podaje szwedzki dziennik ekonomiczny Dagens Industri, konsorcjum Jakob AB chce złożyć ofertę na przejęcie Volvo od amerykańskiego Forda. I przebić Chińczyków

Agora uruchamia platformę e-commerce sklepy.gazeta.pl


Sony przypomina, że usługa sieciowa dla konsol tej firmy, PlayStation Network, obchodzi właśnie swoje trzecie urodziny.

NG2 miało 11,05 mln zł zysku netto w III kw. 2009 r., spadek o 59,4% r/r


Sukces polskiej dyplomacji w batalii o kształt unijnego budżetu na lata 2014-2020 - ocenia \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Dziennik Gazeta Prawna\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\".

GPW: notowania WIG20 wzrosły o 3,14%


Od dwóch dni powodów do radości jest tyle samo, co wcześniej powodów do zmartwień. Ich źródło wydaje się to samo: nastroje inwestorów. Opinie o perspektywach globalnej gospodarki są tak samo zróżnicowane, jak poprzednio, dane są trochę gorsze lub trochę lepsze.

EBC nie ma jeszcze opinii w sprawie uchwały RPP dot. rezerwy NBP


W poprzednim wpisie pt. Potrawy Wielkanocne opisywałem ogólnie pomysły na świąteczne dania. Teraz zajmijmy się szczegółowymi przepisami. Na początek, jak by mogło być inaczej, sztandarowa pozycja wielkanocna - jajka. Dziś proponuję dwa nietypowe farsze do jaj. Ich nietypowość polega na tym, że wykorzystamy do ich zrobienia, prezentowane już na tym blogu, standardowe sosy/pasty. W pierwszym przypadku tapenadę, w drugim paprykowy sos romesco.


Więcej..

Nigeria: przewód energetyczny spadł na autobus - zginęło 20 ludzi


13.02. Abudża (PAP/AP) - Co najmniej 20 ludzi zginęło w sobotę wskutek porażenia energią elektryczną w nadmorskim mieście Port Harcourt w Nigerii, gdy zerwany przewód energetyczny spadł na autobus - poinformowała miejscowa policja.

znalezionych: 24075, strona 1 z 1605
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem RODO w swojej firmie oraz przeprowadzeniem szkoleń w tym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przeprowadzamy szkolenia Mielec oraz szkolenia Sandomierz na terenie firmy klienta. Dzięki temu możesz uniknąć kłopotów związanych z wydelegowaniem pracowników swojej firmy. Dzięki temu, że nasze szkolenia Mielec przeprowadzimy w siedzibie twojej firmy, nie będziesz narażony na dodatkowe koszty związane z przeszkoleniem pracownika. Jeśli chcesz przeprowadzić takie szkolenia Sandomierz również możesz umówić się ze specjalistami z naszej firmy. Dodatkowo możemy również przeprowadzić szkolenia Rzeszów oraz szkolenia Stalowa Wola.