Przesiadka na 64-bity


Zebraliśmy dla Was najpopularniejsze 64 programy, napisane z myślą o architekturze 64-bitowej.

Pojawiła się nowa, testowa wersja przeglądarki Opera. Edycja 10.10 integruje usługę Unite w przeglądarce. Rozdział 1 Zaawansowana obsługa PHP/MySQL. Po ukończeniu tego rozdziału uczestnicy będą potrafili tworzyć bazy danych i zarządzać nimi z poziomu ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie 1. Rola PR w nowoczesnej firmie. Podstawowe cele skutecznego Public Relations w centrali i jej oddziałach 2. Co lepsze: wynajęcie agencji, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieKrążące po Internecie plotki wskazują, że nowy netbook fińskiego producenta o nazwie Booklet, który jest bardzo bogato wyposażony, będzie kosztować około 800 dolarów. Kevin Lynch, jeden z dyrektorów Adobe, zaprezentował narzędzia, które pomogą webdeveloperom w implementacji… nie, nie Flasha, a HTML5. Dell we współpracy z kanałem telewizyjnym Nickelodeon wprowadza na rynek specjalną wersję netbooka Inspiron Mini 10v, zaprojektowaną specjalnie dla dzieci.

Firma Symantec zidentyfikowała listę 100 stron internetowych z największą ilością wykrytych zagrożeń. Lista ta powstała na podstawie danych zebranych w sierpniu 2009 roku.

1. Środowisko pracy 2. Praca z aplikacją 3. Planowanie arkusza 4. Wprowadzanie i zaznaczanie danych Formuły 5. Przygotowanie wydruków ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie AdweekMedia przeanalizował kampanie reklamowe ostatniej dekady. Najlepszą, zdaniem recenzentów, okazała się „Get a Mac” promująca komputery Apple’a.

Kolejny z pracowników firmy Foxconn postanowił skrócić swój żywot. Pracownik, jak reszta, postanowił wyskoczyć przez biurowe okno. To już dziesiąte samobójstwo od stycznia. Rzeczywistość rozszerzona to najnowszy krzyk mody, ale też i swoje kosztuje. Studenci MIT mają na to radę: ich wynalazek jest użyteczny, fajnie wygląda a koszt produkcji… to coś około dolara. Twórcy przeglądarki Opera Mini wyeliminowali „usterkę”, dzięki której jej chińscy użytkownicy mogli przeglądać niedozwolone przez chiński rząd witryny.MODUł 1. Wartość pieniądza w czasie. MODUł 2.Analiza finansowa firmy w aspekcie zdolności do finansowania inwestycji. MODUł 3. Metody oceny efektywności ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie Firma Hewlett-Packard wprowadziła na rynek nową wersję notebooka Envy 15, która od dotychczas dostępny różnić się będzie tym, że znajdzie się w niej port USB 3.0. Przeciętny polski gracz nie skorzysta z Project Natal. Chyba, że ma duże mieszkanie lub dom. Natal wymaga, by gracz był oddalony od niego o cztery metry i miał wolne miejsce na 2,7 metra wszerz.

Kurs specjalista ds personalnych -60 h (Dzierżoniów)


1. Źródła prawa pracy 2.Prawidłowe prowadzenie dokumentacji pracowniczej - podstawowy ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

PowerVR pracuje nad GPU dla smartfonów, o mocy PlayStation 3


Wielordzeniowe procesory grafiki przyszłości. Firma PowerVR, której procesory grafiki znajdują się w wielu smartfonach, takich jak na przykład iPhone, czy Droid twierdzi, że już za trzy lata urządzenia tego typu będą oferować moc obliczeniową, porównywalną z procesorami grafiki montowanymi dziś w stacjonarnych konsolach do gier - za przykład używając Sony PlayStation 3.

iPody, iPady, Xboksy i PlayStation - zagrożenia dla demokracji?


Prezydent Obama, jak dotąd przeciwnik gier wideo i Xboksa 360, rozszerzył swoją krytykę również na iPody i iPady, które „zmieniają wiadomości w coś, co rozprasza”.

W sieci rusza wielka wojna patnetowa


Firma Eolas Technologies oskarżyła 22 firmy o naruszenie patentów związanych z obsługą aplikacji internetowych. Oskarżeni są m.in. Google, Apple Ebay i Adobe.

UE: Telekomunikacja Polska może ustalać cennik wedle swojego uznania


Urząd Komunikacji Elektronicznej bezprawnie nałożył na Telekomunikację Polską karę za „zbyt duże opłaty” za Neostradę. Trybunał Europejski nałoży na UKE karę finansową.

Instrumenty finansowe (Warszawa)


Program szkolenia Podstawowe zasady: * zakres regulacji * definicje aktywów i zobowiązań finansowych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

MWC 2010: Opera Mini pokonuje Safari, ale być może nie trafi na App Store


Opera, zgodnie z obietnicą, zaprezentowała działającą wersję przeglądarki Mini na platformę iPhone OS. Wstępne testy wskazują, że jest sześciokrotnie szybsza od mobilnego Safari.

Moduły pamięcie o pojemności 24 GB


Firma Kingston wprowadza na rynek nowe zestawy modułów pamięci RAM typu DDR3, o największej obecnie pojemności, która wynosi 24 GB.

Miniaturowy notebook firmy Pioneer Computers


Australijska firma Pioneer Computers wprowadza na rynek nowy model miniaturowego notebooka o nazwie DreamBook Lite E79. Nowość oparto na platformie procesorowej ARM i wyposażono w pracujący z częstotliwością 500 MHz układ SoC firmy Samsung.

Facebook wplątany w wojnę patentową


Im większa firma, tym chętniej jest atakowana. Wie o tym Facebook, który właśnie wplątał się w kolejną aferę, tym razem patentową.

Adobe Flash Player 10.1 dla Maka - będzie akceleracja sprzętowa


Adobe chce wykorzystać udostępnione przez Apple’a API do Mac OS X, które pozwala na sprzętową akcelerację kodeka H.264. Dzięki temu Flash Player ma działać dużo wydajniej.

Kurs komputerowy - obsługa progarmów biurowych (Warszawa)


Windows Budowa komputera; dyski; omówienie klawiatury; podstawy pracy z myszką; katalogi (foldery), pliki. Wprowadzenie do Windows pulpit, okna, paski narzędzi, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Polska pod chmurą Microsoft BPOS


Od 12 kwietnia polskie przedsiębiorstwa mogą korzystać na zasadach abonamentowych z usług Microsoft oferowanych w chmurze obliczeniowej (cloud computing).

Podatek dochodowy od osób fizycznych PIT 2010 - aktualne problemy, nowelizacje (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zarządzanie sobą w czasie (Warszawa)


Program szkolenia: Diagnoza podstawowych barier w zarządzaniu sobą w czasie Rozpoznanie swych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem RODO w swojej firmie oraz przeprowadzeniem szkoleń w tym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przeprowadzamy szkolenia Mielec oraz szkolenia Sandomierz na terenie firmy klienta. Dzięki temu możesz uniknąć kłopotów związanych z wydelegowaniem pracowników swojej firmy. Dzięki temu, że nasze szkolenia Mielec przeprowadzimy w siedzibie twojej firmy, nie będziesz narażony na dodatkowe koszty związane z przeszkoleniem pracownika. Jeśli chcesz przeprowadzić takie szkolenia Sandomierz również możesz umówić się ze specjalistami z naszej firmy. Dodatkowo możemy również przeprowadzić szkolenia Rzeszów oraz szkolenia Stalowa Wola.