Fala samobójstw w firmie Foxconn


Kolejny z pracowników firmy Foxconn postanowił skrócić swój żywot. Pracownik, jak reszta, postanowił wyskoczyć przez biurowe okno. To już dziesiąte samobójstwo od stycznia.

Praktyczne i teoretyczne zajęcia z udzielania pierwszej pomocy po których uczestnicy mogą otrzymać europejski certyfikat Czerwonego Krzyża ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie Izrael znosi zakaz importowania tabletów Apple'a, który ogłoszony został 10 dni temu z powodu możliwości zakłócania pracy innych urządzeń przez bezprzewodowy sygnał iPadów. Wśród pięciu nowych propozycji szczególnie wyróżnia się model BD-C6900 – zdobywca nagrody 2010 CES Best of Innovations Award – oferujący możliwość odtwarzania w formacie Blu-ray 3D.Spamerski botnet Pushdo potrafi odgadnąć dźwiękową wersję zabezpieczenia CAPTCHA. Dzięki temu spamerzy mogą w łatwy sposób rozsyłać niechciane wiadomości. Rok temu, 17 listopada, polska Wikipedia wprowadziła system wersji przejrzanych, co zaowocowało oznaczeniem do dziś prawie 3/4 istniejących w niej artykułów, umożliwiając czytelnikom przeglądanie haseł bez obaw, że znajdą jakieś efekty niewybrednych eksperymentów. Teraz podobny mechanizm wprowadzony został w siostrzanym projekcie Wikipedii, czyli Wikisłowniku. Amerykańska firma Adesso wprowadziła na rynek nowy model klawiatury bezprzewodowej, wykorzystującej technologię bezprzewodową 2,4 GHz. Urządzenie o nazwie 2.4 GHz RF SlimTouch Pro Touchpad wyposażone jest dodatkowo w panel dotykowy z dwoma klawiszami - identycznie jak w komputerach przenośnych.

Oficjalną prezentację systemu operacyjnego Chrome OS mamy już za sobą. Pierwsze wrażenie? System schowany w przeglądarce! Premiera już w 2010 roku.

Wiemy, że Apple bardzo poprawiło wydajność graficzną iPhone'a 3GS w porównaniu z jego poprzednią generacją, ale jak wypada dziecko Apple'a w zestawieniu ze smartfonem Google Nexus One? Mobclix przeprowadził test porównawczy sklepów z aplikacjami dla smartfonów. Jak się okazuje, najwięcej darmowych produktów mają do dyspozycji użytkownicy Android Market.

W Internecie pojawiła się niestabilna wersja przeglądarki internetowej Google'a, którą gigant z Mountain View umieści w swoim nowym systemie operacyjnym - Chrome OS. Rozdział 1 Zasady projektowania baz danych Opis: Ukończenie tego rozdziału pozwala uczestnikom na poznanie metod konstrukcji profesjonalnych baz danych. Omawiane ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie Żartowaliście, że HP, po zakupie Palma, wsadzi system webOS do drukarek? No to się nie pomyliliście…Podstawowe zalety dysków SSD to wydajność i energooszczędność. A co jeśli te parametry jeszcze bardziej wyśrubować? Japońscy naukowcy znają już odpowiedź. Labpixies, firma tworząca widżety dla portali społecznościowych, została zakupiona przez firmę Google. Wartość transakcji nie została podana do wiadomości publicznej. Microsoft ogłosił, że udzieli odpłatnie licencji firmie HTC na rozwiązania, które naruszają ich patenty. Dzięki temu koncern będzie mógł legalnie sprzedawać smartfony z Androidem.

Kompendium Wiedzy o Fakturach VAT, Warszawa (Warszawa)


1. Informacje podstawowe o fakturach VAT. 2. Kiedy wystawia się fakturę VAT? 3. Zawartość faktury VAT. 4. Terminy wystawiania faktur VAT. 5. Faktura VAT MP. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rośnie ilość ataków na portale społecznościowe takie jak Facebook czy Twitter


Cyberprzestępcy podążają za trendami, dlatego ich uwagę przykuły coraz bardziej popularne miejsca w wirtualnym świecie do jakich należą Facebook czy Twitter.

Zupełnie nowy F-Secure Internet Security


Nowa, ulepszona wersja pakietu F-Secure Internet Security 2010 pojawiła się na rynku razem z nowym logo i wizualizacją fińskiej firmy.

Czas pracy i urlopy pracownicze - zmiany od 1 maja 2010r (Marki)


I. Czas pracy - Nowe regulacje z ustawy antykryzysowej 1. Wydłużenie okresu rozliczeniowego. 2. Elastyczne godziny pracy i wynagrodzenie przez wydłużony okres rozliczeniowy. 3. Wprowadzenie indywidualnego rozkładu ...
Lokalizacja: Marki - Rodzaj: kurs / szkolenie

"Turbo CORE" nie tylko w najnowszych procesorach AMD


ASUS szykuje własną odpowiedź na nową technologię od AMD. Już w przyszłym tygodniu firma AMD oficjalnie zaprezentuje nowe, sześciordzeniowe procesory Phenom II X6.

Szkolenie wstępne BHP - Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Katowice (Sosnowiec)


Szkolenie wstępne jest przeprowadzane w formie instruktażu według programów opracowanych dla poszczególnych grup stanowisk i obejmuje: ...
Lokalizacja: Sosnowiec - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rachunkowość od podstaw do Samodzielnego Księgowego (Katowice)


I. Ogólne zagadnienia rachunkowości 1.Rachunkowość zasady prowadzenia ksiąg, definicje, wymogi ustawy, 2.Sprawozdania finansowe i ich struktura, 3.Definicje podstawowych pojęć rachunkowości (aktywa, ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Magazynier - koordynator prac magazynowych i spedycji (Pruszków)


Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: zapasy magazynowe, budowle magazynowe, technologie prac magazynowych, wyposażenie magazynu, organizację prac magazynowych, organizację spedycji, podstawy obsługi ...
Lokalizacja: Pruszków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wyśledził swój komputer przez funkcję dzielenia ekranu


Dzięki zaawansowanym funkcjom komunikacyjnym w Macbooku, pewien Amerykanin zdołal wyśledzić swój skradziony komputer w Internecie.

Lenovo aktualizuje linię ThinkPadów


Chiński producent wprowadza dwa nowe notebooki o przekątnych ekranu 14 oraz 15,6 cala, które sprzedawane będą z preinstalowanym systemem Windows 7.

Google I/O 2010: Oficjalna premiera Androida 2.2 "Froyo"


Stało się to, czego każdy się domyślał. Google zaprezentowało swój mobilny system operacyjny w wersji 2.2. Zobacz, co się zmieniło i co zyskasz po aktualizacji.

Nasza-Klasa bezpieczna?


W ręce użytkowników Naszej-Klasy oddana została zakładka Bezpieczeństwo, w której znaleźć można informacje o zagrożeniach płynących z Sieci i pomoc, jak ich uniknąć.

Google umożliwia załadowanie każdego pliku do Google Docs


Google zapowiada, iż użytkownicy Google Docs mogą wysyłać "w chmurę" każdy typ pliku, który nie przekracza rozmiaru 250 MB.

Wewnątrzwspólnotowa dostawa i nabycie towarów- Łódź (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zarządzanie ryzykiem w projekcie (Kraków)


Dzień I * Ryzyko w projektach i nie tylko ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem RODO w swojej firmie oraz przeprowadzeniem szkoleń w tym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przeprowadzamy szkolenia Mielec oraz szkolenia Sandomierz na terenie firmy klienta. Dzięki temu możesz uniknąć kłopotów związanych z wydelegowaniem pracowników swojej firmy. Dzięki temu, że nasze szkolenia Mielec przeprowadzimy w siedzibie twojej firmy, nie będziesz narażony na dodatkowe koszty związane z przeszkoleniem pracownika. Jeśli chcesz przeprowadzić takie szkolenia Sandomierz również możesz umówić się ze specjalistami z naszej firmy. Dodatkowo możemy również przeprowadzić szkolenia Rzeszów oraz szkolenia Stalowa Wola.